BZT52B5V1HE3-TP
Артикул производителя:
BZT52B5V1HE3-TP
Производитель/Бренд:
Micro Commercial Co
Краткое описание:
500MW ZENER SOD-123
Производитель :
Micro Commercial Co
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 nA @ 800 mV
Impedance (Max) (Zzt) :
60 Ohms
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Max :
410 mW
Tolerance :
±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
5.1 V