TLZ10D-GS08
Артикул производителя:
TLZ10D-GS08
Производитель/Бренд:
Vishay Dale Thin Film
Краткое описание:
DIODE ZENER 10V 500MW SOD80
Производитель :
Vishay Dale Thin Film
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
40 nA @ 9.44 V
Impedance (Max) (Zzt) :
8 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 175°C
Package / Case :
DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Power - Max :
500 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-80 MiniMELF
Tolerance :
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.5 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
10 V