BZT52C4V3HE3-TP
- Артикул производителя:
- BZT52C4V3HE3-TP
- Производитель/Бренд:
- Micro Commercial Co
- Краткое описание:
- 500MW ZENER SOD-123
- Производитель :
- Micro Commercial Co
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 3 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 90 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123
- Power - Max :
- 500 mW
- Supplier Device Package :
- SOD-123
- Tolerance :
- ±6.98%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 4.3 V