BZX38450-C51-QX
Артикул производителя:
BZX38450-C51-QX
Краткое описание:
BZX38450-C51-Q/SOD323/SOD2
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 35.7 V
Impedance (Max) (Zzt) :
180 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Max :
300 mW
Supplier Device Package :
SOD-323
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
51 V