BZX38450-C43X
- Артикул производителя:
- BZX38450-C43X
- Краткое описание:
- BZX38450-C43/SOD323/SOD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 32.6 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 150 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 300 mW
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 43 V