BZX8450-C43-QR
Артикул производителя:
BZX8450-C43-QR
Производитель/Бренд:
Nexperia USA Inc.
Краткое описание:
BZX8450-C43-Q/SOT23/TO-236AB
Производитель :
Nexperia USA Inc.
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 32.6 V
Impedance (Max) (Zzt) :
150 Ohms
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max :
250 mW
Supplier Device Package :
TO-236AB
Tolerance :
±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
43 V