GDZ2V2B-E3-18
- Артикул производителя:
- GDZ2V2B-E3-18
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 2.2V 200MW SOD323
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 120 µA @ 700 mV
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 100 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Max :
- 200 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Tolerance :
- ±4%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.2 V