KDZLVTFTR150
- Артикул производителя:
- KDZLVTFTR150
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 150V 1W SOD123FL
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 120 V
- Operating Temperature :
- 150°C
- Power - Max :
- 1 W
- Supplier Device Package :
- SOD-123FL
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 150 V