PDZVTR2.2B
- Артикул производителя:
- PDZVTR2.2B
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 2.2V 1W PMDTM
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 200 µA @ 700 mV
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 20 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-128
- Power - Max :
- 1 W
- Supplier Device Package :
- PMDTM
- Tolerance :
- ±5.68%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 2.2 V