BZX584C24-HG3-08
- Артикул производителя:
- BZX584C24-HG3-08
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- DIODE ZENER AUTO 300MW SOD523
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 16.8 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 25 Ohms
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 200 mW
- Supplier Device Package :
- SOD-523
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 24 V