BZV49-C9V1,115
- Артикул производителя:
- BZV49-C9V1,115
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 9.1V 1W SOT89
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 6 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 15 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 1 W
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 50 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 9.1 V