PMEG150G20ELRX
- Артикул производителя:
- PMEG150G20ELRX
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- PMEG150G20ELR/SOD123W/SOD2
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 30 nA @ 150 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 200 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 175°C (TJ)
- Package / Case :
- SOD-123W
- Power - Max :
- 680 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-123W
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 850 mV @ 2 A
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 91 V