BZD27B4V7P-M3-08
- Артикул производителя:
- BZD27B4V7P-M3-08
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 4.7V 800MW DO219AB
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 10 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 7 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C
- Power - Max :
- 800 mW
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.2 V @ 200 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 4.7 V