UDZLVTE-17150
- Артикул производителя:
- UDZLVTE-17150
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 150V 200MW SOD323FL
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 200 nA @ 120 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C
- Package / Case :
- SC-90, SOD-323F
- Power - Max :
- 200 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323FL
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 150 V