BZT52C30S-7-F
Артикул производителя:
BZT52C30S-7-F
Производитель/Бренд:
Diodes Incorporated
Краткое описание:
DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) :
80 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Max :
200 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-323
Tolerance :
±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
30 V