UDZVTE-177.5B
- Артикул производителя:
- UDZVTE-177.5B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 7.5V 200MW UMD2
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 4 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 30 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 200 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- UMD2
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 7.5 V