KDZVTR18B
- Артикул производителя:
- KDZVTR18B
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 18V 1W PMDU
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 10 µA @ 13 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 150°C
- Package / Case :
- SOD-123F
- Power - Max :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- PMDU
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 18 V