MM3Z30VT1G
Артикул производителя:
MM3Z30VT1G
Производитель/Бренд:
Fairchild/ON Semiconductor
Краткое описание:
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Производитель :
Fairchild/ON Semiconductor
Категория товара :
Diodes - Zener - Single
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) :
80 Ohms
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Package / Case :
SC-76, SOD-323
Power - Max :
300 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOD-323
Tolerance :
±7%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
30 V