TFZVTR5.1B
- Артикул производителя:
- TFZVTR5.1B
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 5.1V 500MW TUMD2M
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 1.5 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 20 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Power - Max :
- 500 mW
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 5.1 V