BZX384-B30,115
Артикул производителя:
BZX384-B30,115
Краткое описание:
DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
Current - Reverse Leakage @ Vr :
50 nA @ 21 V
Impedance (Max) (Zzt) :
80 Ohms
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Power - Max :
300 mW
Tolerance :
±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.1 V @ 100 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
30 V