MM3Z30VST1G
- Артикул производителя:
- MM3Z30VST1G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- DIODE ZENER 30V 300MW SOD323
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Single
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 21 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 2 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SC-76, SOD-323
- Power - Max :
- 300 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 30 V