MAZM062HGL
- Артикул производителя:
- MAZM062HGL
- Краткое описание:
- DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI5
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Arrays
- Configuration :
- 2 Pair Common Anode
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 200 nA @ 4 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 50 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- SOT-665
- Power - Max :
- 150 mW
- Supplier Device Package :
- SSMini5-F3
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 6.2 V