SZNZL7V5AXV3T1G
- Артикул производителя:
- SZNZL7V5AXV3T1G
- Производитель/Бренд:
- Fairchild/ON Semiconductor
- Краткое описание:
- DIODE ZENER DUAL CA SC-89-3
- Производитель :
- Fairchild/ON Semiconductor
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Arrays
- Configuration :
- 1 Pair Common Anode
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 1 µA @ 7.5 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SC-89, SOT-490
- Power - Max :
- 240 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SC-89-3
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 7.5 V