BZB84-C30,215
- Артикул производителя:
- BZB84-C30,215
- Производитель/Бренд:
- Nexperia USA Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER ARRAY 30V SOT23
- Производитель :
- Nexperia USA Inc.
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 50 nA @ 21 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 80 Ohms
- Power - Max :
- 300 mW
- Supplier Device Package :
- TO-236AB
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 900 mV @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 30 V