AZ23C3V3-AU_R1_000A1
- Артикул производителя:
- AZ23C3V3-AU_R1_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 25 µA @ 1 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 95 Ohms
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 300 mW
- Supplier Device Package :
- SOT-23
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 3.3 V