FTZ30ET148
- Артикул производителя:
- FTZ30ET148
- Производитель/Бренд:
- Kionix Inc.
- Краткое описание:
- DIODE ZENER ARRAY 30V 200MW SMD5
- Производитель :
- Kionix Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Arrays
- Configuration :
- 2 Pair Common Anode
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 23 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 200 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- SC-74A, SOT-753
- Power - Max :
- 200 mW
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- SMD5
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 30 V