DZ3S062D0L
- Артикул производителя:
- DZ3S062D0L
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- DIODE ZENER ARRAY 6.2V SSMINI3
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Arrays
- Configuration :
- 1 Pair Common Anode
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 200 nA @ 4 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 50 Ohms
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- SC-89, SOT-490
- Power - Max :
- 150 mW
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Supplier Device Package :
- SSMini3-F3-B
- Tolerance :
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1 V @ 10 mA
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 6.2 V