BZX84C39TW-AU_S1_000A1
- Артикул производителя:
- BZX84C39TW-AU_S1_000A1
- Производитель/Бренд:
- Panjit International Inc.
- Краткое описание:
- TRIPLE ISOLATED SURFACE MOUNT ZE
- Производитель :
- Panjit International Inc.
- Категория товара :
- Diodes - Zener - Arrays
- Configuration :
- 3 Independent
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 100 nA @ 27.3 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 130 Ohms
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
- Power - Max :
- 200 mW
- Supplier Device Package :
- SOT-363
- Tolerance :
- ±5%
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 39 V