FTZ6.8ET148
- Артикул производителя:
- FTZ6.8ET148
- Краткое описание:
- DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD5
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 500 nA @ 3.5 V
- Impedance (Max) (Zzt) :
- 40 Ohms
- Power - Max :
- 200 mW
- Voltage - Zener (Nom) (Vz) :
- 6.8 V