MGV-125-22-0805-2X
Артикул производителя:
MGV-125-22-0805-2X
Производитель/Бренд:
MACOM Technology Solutions
Краткое описание:
VARACTOR DIODE,GAAS,HYPERABRUPT,
Производитель :
MACOM Technology Solutions
Категория товара :
Diodes - Variable Capacitance (Varicaps, Varactors)
Capacitance @ Vr, F :
1.17pF @ 4V, 1MHz
Capacitance Ratio :
10
Capacitance Ratio Condition :
C2/C20
Diode Type :
Single
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Vr, F :
3000 @ 4V, 50MHz
Supplier Device Package :
0805-2
Voltage - Peak Reverse (Max) :
22 V