HQCD-060-18.00-TEU-SEU-1
- Артикул производителя:
- HQCD-060-18.00-TEU-SEU-1
- Краткое описание:
- CBL ASSM HDR M-F 120POS 18"
- Length :
- 1.50' (457.20mm)
- Number of Positions :
- 120
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)