SFSDT-50-28-G-30.00-SR
- Артикул производителя:
- SFSDT-50-28-G-30.00-SR
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 2.50' (762.00mm)
- Number of Positions :
- 100
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)