SFSD-50-28-G-08.00-DR-NUX
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-08.00-DR-NUX
- Color :
- Black, Individual
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.667' (203.20mm, 8.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)