SFSD-20-28-H-10.00-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-20-28-H-10.00-DR-NUS
- Краткое описание:
- CABLE ASSY SOCKET 40POS 28AWG
- Color :
- Black, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)