M80-FC20668F2-0150L
- Артикул производителя:
- M80-FC20668F2-0150L
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- CBL J-TEK FMALE 6POS 150MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Multiple, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)