SFSDT-15-28-H-10.75-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSDT-15-28-H-10.75-D-NDX
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .050 (1.27) SOCKET DISCRETE CABL
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Blue, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.896' (273.05mm, 10.75")
- Number of Positions :
- 30
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)