M300-FC60305F2-0450L
- Артикул производителя:
- M300-FC60305F2-0450L
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASS 3MM F 3POS SNGL 450MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- White, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 5.90µin (0.150µm)
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 1.48' (450.00mm)
- Number of Positions :
- 3
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.118" (3.00mm)