SFSDT-20-30-G-03.25-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSDT-20-30-G-03.25-D-NUS
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)