UMPC-02-L-16-P-12.0-1
- Артикул производителя:
- UMPC-02-L-16-P-12.0-1
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSEM MPOWER 2POS 16AWG 12"
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Length :
- 1.00' (304.80mm)