M80-FC305F1-06-0150F1
- Артикул производителя:
- M80-FC305F1-06-0150F1
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSEM RG178 F-F 150MM 6POS
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Tan, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.157" (4.00mm)