M80-FC305F1-08-0450L
- Артикул производителя:
- M80-FC305F1-08-0450L
- Краткое описание:
- CBL ASS RG178 FMALE 450MM 8POS
- Color :
- Tan, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 1.48' (450.00mm)
- Number of Positions :
- 8
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.157" (4.00mm)