M300-FC30605F2-0450L
- Артикул производителя:
- M300-FC30605F2-0450L
- Краткое описание:
- CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 450MM
- Length :
- 1.48' (450.00mm)
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Connector :
- 0.118" (3.00mm)