M300-FC10605F2-0300L
- Артикул производителя:
- M300-FC10605F2-0300L
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASS 3MM F 6POS DUAL 300MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- White, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 5.90µin (0.150µm)
- Features :
- Polarizing Key, Screw Lock
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 6
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.118" (3.00mm)