G125-FC12005F1-0300F1
- Артикул производителя:
- G125-FC12005F1-0300F1
- Краткое описание:
- CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 20POS
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.049" (1.25mm)