M300-FC21005F2-0150L
- Артикул производителя:
- M300-FC21005F2-0150L
- Краткое описание:
- CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.118" (3.00mm)