M55-8001642-0150A
- Артикул производителя:
- M55-8001642-0150A
- Производитель/Бренд:
- Harwin Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSEM 1.27MM 16POS F-F 150MM
- Производитель :
- Harwin Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 16
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)