A05ZR05ZR28H254A
- Артикул производителя:
- A05ZR05ZR28H254A
- Производитель/Бренд:
- JST Sales America Inc.
- Краткое описание:
- JUMPER 05ZR-8M-P - 05ZR-8M-P 10"
- Производитель :
- JST Sales America Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 5
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.059" (1.50mm)