G125-FC12005F1-0150F1
- Артикул производителя:
- G125-FC12005F1-0150F1
- Краткое описание:
- CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 20POS
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Connector :
- 0.049" (1.25mm)