M300-FC21005F2-0300L
- Артикул производителя:
- M300-FC21005F2-0300L
- Краткое описание:
- CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.118" (3.00mm)