SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N
- Артикул производителя:
- SEAC-020-10-12.0-TU-TU-N
- Краткое описание:
- CBL ASSM M-M 200POS 12" HDR
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 200
- Number of Rows :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)